לבית ולסלון, 09.02.2014

פרויקטים בנגרות בבית

מדוע לקחת נגר אומן לתכנון, עיצוב וביצוע עבודות נגרות בבית?

אתם עומדים ערב שיפוץ כללי בבית? או מתכננים את הבית הבא שלכם? ומתלבטים – האם לרכוש ריהוט לבית אצל נגר פרטי? האם לפנות לכמה נגרים שיבצעו כל אחד חלק אחר לפי המומחיות שלו? או אולי לפנות לרשת גדולה וללכת על ריהוט לבית סטנדרטי שאולי יקל על הכיס?

מדוע נגר אומן מתמחה? כלומר נגר לכל פרויקט?

אולי מתוך מחשבה שמי שמייצר מטבחים – מומחה בתחום המטבחים ומי שמיצר מיטה זוגית – מומחה בייצור מיטה זוגית. אז למה לערבב? התפיסה הרווחת אומרת – לכו למומחים בתחום. כלומר גישה האומרת ריהוט לבית קונים אצל מומחים. כל אחד ותחום התמחותו.

מדוע ללכת לרשתות?

בדרך כלל לקנות ברשת זה אומר מוצר סטנדרטי, מוצר מדף. הלקוח – אתם – צריכים להתאים עצמכם ומוצרים ולמידות הקיימים. והמשמעות היא בדרך כלל חיסכון בכסף. כלומר, גישה זו אומרת – נתפשר קצת על העיצוב אך נכסוף משאבים.

מדוע ללכת לנגר אומן או נגריית בוטיק?

זה לא סוד, שאנחנו בדני הנקר שייכים לקטגוריה זו. אנחנו מגדירים עצמנו כנגריה לכל המשפחה. נגריית בוטיק.

מדוע נגר אומן מתמחה? כלומר נגר לכל פרויקט?

אולי מתוך מחשבה שמי שמייצר מטבחים – מומחה בתחום עיצוב מטבחים ומי שמיצר מיטות זוגיות – מומחה בייצור מיטה זוגית. אז למה לערבב? התפיסה הרווחת אומרת – לכו למומחים בתחום. כלומר גישה האומרת ריהוט לבית קונים אצל מומחים. כל אחד ותחום התמחותו.

מדוע ללכת לרשתות?

בדרך כלל לקנות ברשת זה אומר מוצר סטנדרטי, מוצר מדף. הלקוח – אתם – צריכים להתאים עצמכם ומוצרים ולמידות הקיימים. והמשמעות היא בדרך כלל חיסכון בכסף. כלומר, גישה זו אומרת – נתפשר קצת על העיצוב אך נכסוף משאבים.

מדוע ללכת לנגר אומן או נגריית בוטיק?

זה לא סוד, שאנחנו בדני הנקר שייכים לקטגוריה זו. אנחנו מגדירים עצמנו כנגריה לכל המשפחה. נגריית בוטיק. אז זה המקום לענות לשואלים – למה נגריה פרטית?

נגר אומן מתאים את עצמו אליכם

אתם בעלי הבית. אתם בעלי הפנטזיה. הנגר הפרטי מקשיב, ונותן מענה ישיר לצורך שלכם. זה לא שאתם צריכים להתאים את עצמכם אלינו אלא הפוך – אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם.

החברות הגדולות הן מתועשות

והן לא יכולות  להכנס לפרטים מורכבים ולתת פתרונות שדורשים טיפול ספציפי כמו נישות לדוגמא, או קירות עקומים (שלצערנו מאד שכיחים) או זויות שאינן 90 מעלות…

נגר פרטי לא עובד לפי סטנדרט. הוא בונה אחד אחד. יחד מכינים תוכנית שנותנת מענה לבעיה. אם יש צורך הנגר יכין שבלונה אצלכם בבית ועל סמך זה יבנה את הרהיט המדוייק לכם.

סינכרון בלוחות הזמנים

נגר אומן יתכנן את כל עבודות הנגרות לפי קצב התפתחות הפרויקט בין אם מדובר בבניה או בשיפוץ. לא יהיה מצב שהמטבח מוכן אבל חדר השינה לא… יהיה סנכרון בין חדרי הבית השונים ועבודות הנגרות לא יעכבו אתכם בהתקדמות הפרויקט כולו. כלומר יש כאן תכנון מערכתי. אחריות כוללת. מישהו שמבין פרויקטים בנגרות והראיה שלו היא כוללת.

נגריה פרטית גמישה גם בלוחות הזמנים וגם בשירות

רשתות לא יכולות לתת מענה לבקשות ספציפיות ומידת הגמישות שלהן מאד מוגבלת וכפופה לחוקים פנימיים והרשאות מבר סמכא, בוס או מנהל. בנגריית בוטיק, בדרך כלל הקשר יהיה ישיר עם הבעלים. הוא זה שיתן את המענה. הוא גמיש, הוא זה שמקבל את ההחלטות. יש לכם אבא או אמא אליהם תוכלו תמיד לפנות ולקבל מענה.

"דיבור" בין פרטי הרהוט השונים והרמוניה

ברגע שיד אחת עוסקת במלאכה, יש קשר ודיאלוג בין הרהיטים השונים, בין החדרים השונים ובין הצבעים. זה לא אומר שכל הרהיטים בבית יהיו כסט אחד. ממש לא. נגר אומן ידע לעבוד עם מינון נכון וחיבור הרמוני בין צבעים, סגנונות וליצור בית שלם עם רהיטים שמדברים באותה השפה. ריהוט לבית זב עסק למקצוענים ולא לחובבים.

רוצים לההכיר יותר מקרוב את הנגריה שלנו? את האני מאמין? את מי שעומד מאחורי ומלפני הקלעים? הכל בכתבה שלפניכם.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

המלצה : אוטוסופט – קופה רושמת לנגריות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית