חדרי ילדים, 19.01.2015

עיצוב מטבח מודרני

ניתן לומר בפה מלא שהחיבור בין המטבח הכפרי המסורתי למטבח המודרני על שכלוליו וחדשנותו יצרו שעטנז מוצלח – מטבח כפרי מודרני. יפה, סופר איכותי ובעל ניחוח בייתי וחם. המטבח הכפרי מודרני – הטרנד החדש!

מטבח כפרי מודרני – איחוד הניגודים

לכאורה, ממש מדובר בשני ניגודים. האחד – ניחוח של פעם, כבד יותר, מאד מאובזר, בעל צבעים ונוכחות בחלל, דלתות וחזיתות מעוטרות, פינות מעוגלות, חומרים טבעיים, שימוש בעץ מלא… השני – קווים נקיים, ישרים, הצבע השולט הוא לבן, פשטות, מינימליזם…
דווקא החיבור בין השניים יוצר עניין חדש, לוקח את היתרונות מכאן ומכאן ויוצר חיבור מופלא ואוירה מאד חדשנית ואותנטית למטבח. זהו מטבח כפרי מודרני שעונה לדרישות הספציפיות שלכם. חם וחדשני בו זמנית.
חיבור בין העץ המלא – אלון בעיקר לבין הלבן הנקי. ואף יציאה מהקיבעון של הצבע הלבן לגוונים נוספים. דלתות וחזיתו נקיות אך בהחלט יכולות להיות בעלות מסגרות שאנן מסוגננות מידי.
פנים המטבח – מודרני לגמרי. מטבח כפרי מודרני זוכה לכל השכלולים, פרזולים, מסילות ופטנטים הכי חדשניים.

מטבח כפרי מודרני – מטבח מקשיב.

כן, זו לא טעות. זהו מטבח מעוצב שמקשיב לצרכים שלכם. הוא לא מקובע על סגנון אחיד ומשם אין תזוזה לא ימינה ולא שמאלה. הוא פותח אפשרויות, קשוב לצרכים ומותאם אישית.
האם המטבח יהיה יותר מודרני או יותר כפרי? עיצוב מטבח מודרני וכפרי כמו כל דבר בחיים, הכל עניין של מינונים. האחד יעדיף יותר נקי עם טאצ' כפרי והשני יעדיף יותר קלאסי, חם עם נגיעות מודרניות. היופי הוא שאין כאן חוקים.

איך מחליטים? מאיפה מתחילים?

אנחנו רוצים לתת לכם עצה פרקטית וישימה. דפדפו במגזינים, גלשו באינטרנט וצרו לעצמכם ספריה ממוחשבת או מודפסת של מטבחים שאתם אוהבים, של צבעים מועדפים עליכם, של פרטים שהייתם שמחים לשלב. בשלב הראשון תנו לעצמכם דרור. גזרו בלי לסנן ובלי לנפות. וכך גם את מדובר בספריה ממוחשבת.
שלב שני, נסו לראות מה חייבים לוותר כי אין מה לעשות, זה לא ילך במטבח הכפרי מודרני שלכם. או כי אין מקום, או כי לא מתחבר או אפילו כי זה באמת יפה אבל לא אצלכם בבית.
עיצוב מטבח מודרני … מה שנותר עכשיו בספריה הפרטית שלכם זה דפי השראה. אלו המטבחים שיהוו השראה למטבח שלכם. עכשיו אתם יכולים לחפש מי הם היצרנים המתאימים לכם ביותר. המלצה שלנו – לכו ליצרנים שגם הם לא מקובעים. כאלה שאפשר לבקש מהם לייצר עבורכם מטבח כפרי מודרני מקשיב וללא אילוצים בסגנון – זה מה יש! אלא, בסגנון – איך אתה מעדיף את המטבח שלך!

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית