חדרי ילדים, 05.09.2014

עיצוב מטבח כפרי

פרובנס? טוסקנה? אנגליה? עיצוב מטבח כפרי ואותנטי

בטח טיילתם באחת מעיירות אירופה הקסומות, סיירתם בסמטאות, נכנסתם למסעדות ונחשפתם לסגנון הכפרי, החם, האותנטי. נכון שאתם חשים עכשיו געגוע? אז מה שקורה כשהולכים על עיצוב מטבח כפרי. הפרטים הקטנים, הקרניזים המהממים, מדפים מסוגננים, הקישוטים והעיטורים בסגנון של פעם, האביזרים המיוחדים עושים את הקסם.

עיצוב מטבח כפרי – סוד הקסם

הקסם הוא בנשמה היתרה, בחום ובאהבה שמושקעים בעיצוב מטבח כפרי. דווקא ריבוי הפרטים עושים את העניין. כל פעם שתכנסו למטבח – לאו דווקא שלכם – תשימו לב לפרט חדש שלא ראיתם קודם.

עם השנים ועם ההתפתחות הטכנולוגית, עיצובים חדשים וסגנונות חדשים קמים וצצים אך למטבח הכפרי תמיד יש מקום. כמו יין טוב, הוא רק משתבח ומשתדרג.

החוץ – נשאר אותנטי והפנים – מכיל את כל הפטנטים וכל השכלולים הכי חדשניים.

עיצוב חיצוני במטבח כפרי

עיצוב מטבח כפרי ייקח בחשבון את החלל כולו ויתייחס גם לרצפה, לחיפוי הקירות, לתמונות ולאביזרים מסביב. הדלתות והחזיתות יהיו עשויים עץ טבעי או צבוע, לעיתים ישולב בדלת וילון עם פרחים קטנים כמו בפרובנס או פיפיטות (רבועים קטנים), יתכן ובמקום וילון דווקא תעדיפו דלת עם זכוכית שקופה או חלבית (זכוכית סבתא). סביב הדלת תהיה מסגרת וישולבו גם מדפים פתוחים. והרבה פעמים המטבח יהיה צבוע ביותר מצבע אחד. הגוונים יהיו מעושנים ירקרקים, תכלכלים, אפורים, שמנת או גוונים אחרים. מלבד עץ ובד, מאופיין עיצוב מטבח כפרי בפרזולים ממתכת גם חיצוניים. התחושה היא של מטבח שנבנה ונצבע  בעבודת יד ובהקפדה יתרה על הפרטים הקטנים. מראה טבעי, אותנטי, קלאסי.

במידה והחלל מאפשר, במרכז המטבח יהיה אי. האי מוסיף חן ושיק למראה הכללי וגם מאד פרקטי. משמש לאחסון נוסף ובדרך כלל יהיה בו משטח המשמש לארוחות קלות ויומיומיות.  וגם משטח עבודה נוסף. מעל האי יתלו כלים דקורטיביים כמו כלי הששת או מחבתות וסירים ששוב מוסיפים חום ואופי למטבח.

עיצוב מטבח כפרי עכשווי

כאן נכנסת ומתערבבת המודרניזציה. פנים המטבח כיום הינו מודרני לחלוטין. המסילות, הצירים, הפטנטים והפרזולים – UP TODAY לגמרי! גם המכשירים החשמליים יהיו חדשניים ועכשוויים. תנור, כיריים, מיקרו, מקרר  – כל אלה ניתן להשיג בעיצובים כפריים או מודרניים. רב החברות שמייצרות מכשירים חשמליים הבינו את הפוטנציאל העיצובי ויצאו עם ליינים שלמים בעיצוב כפרי.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית