חדרי ילדים, 19.01.2015

עיצוב מטבחים רטרו

הכל על עיצוב מטבחים רטרו מבית דני הנקר

אין ספק שהמטבח בבית הוא המרכז. מקום כינוס למשפחה כולה, המקום בו מתבשלים תבשילים, תהליכים ומערכות יחסים. עיצוב מטבחים הוא אלמנט קריטי בבית המודרני. האתגר הוא איך לייצר חלל שמצד אחד פרקטי ונח לבישול ומצד שני, חלל מזמין, מכיל שנעים להיות בו יחד כמשפחה.

 מה הופך מטבח למטבח מעוצב ונעים לשהייה?

אנחנו נתייחס לפנים המטבח – לפנים הארונות, לפרזולים, לצד הפרקטי ולא פחות חשוב לצד החברתי.
בצד הפרקטי, עיצוב מטבחים סופר סופר חשוב. כלומר יש להתייחס לנוחות לצד הפרקטיות. כיום, רב החברות מציעות שלל פרזולים משוכללים, מפנקים ומאד איכותיים שהופכים את השימוש במטבח לידידותי. מסילות איכותיות, מגרות משוכללות, דלתות עם שלל מדפים מיוחדים ומכילים והמון רעיונות לאחסון. החברות המובילות נותנות אחריות לכל החיים. אנחנו מקפידים לעבוד עם פרזול מתוצרת גראס או בלום שהם אולי יותר יקרות, אבל שוות את ההשקעה.
כשאנחנו מדברים על מטבח מעוצב, כמובן שהחיצוניות של המטבח חשובה לא פחות. שני הסגנונות העיקריים בעיצוב מטבחים הם הסגנון הכפרי והסגנון המודרני. וישנו גם העיצוב האקלקטי – זה המחבר כמה סגנונות יחד. בין אם תבחרו למטבח הפרטי שלכם עיצוב כזה או אחר, ניתן ואף רצוי ומומלץ ליצור מטבח שנעים ומזמין לשהות בו.

 עיצוב מטבחים בדני הנקר

אנחנו ממליצים – כמובן אם החלל מאפשר, ליצור אי גדול במרכז המטבח. אי מאפשר גם אחסון, גם זמינות וקירבה לחלל הבישול ובעיקר ישיבה נוחה ומזמינה סביבו. עיצוב מטבחים בדני הנקר ייקח בחשבון את בני המשפחה – בכמה נפשות מדובר, את גודל ונתוני החלל ואת הצרכים.
אנחנו מאד אוהבים לשלב צביעה בהירה היוצרת שקט בחלל וניקיון יחד עם עץ מלא, אלון בעיקר, שמוסיף המון חום ומביא את הטבע הביתה.

עיצוב מטבחים אצלנו יהיה בדרך כלל עם משטח ארונות בחלק התחתון של המטבח ולמעלה נעדיף לעצב ארון עליון שלא ימלא את החלל כולו. כך, יוותרו חללים חשופים, מה שמקנה למטבח קלילות, ניקיון והמון יופי ואסתטיקה. הארון העליון יכול להיות צבוע בצבע שונה מצבע המטבח כולו – מה שמוסיף גם עניין.

למראה המושלם, נציע לשלב משטח (שיש או אבן) וחיפויי קיר בהתאם לטעם הלקוח ואופי המטבח.
כמו שאתם רואים, עיצוב מטבחים הוא תורה שלמה ולכן – אנחנו כאן לייעץ לכם, ללוות אתכם ולהעניק מניסיוננו.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית