חדרי ילדים, 19.01.2015

עיצוב ארונות אמבטיה

עיצוב יחידת שירותים ארונות אמבטיה

אנחנו נעצב לך ארונות אמבטיה מעוצבים בדיוק בטעם שלך!

וזו לא קלישאה כי היתרון שלנו הוא בדיוק ביצור הפרטני. אחד אחד. התבוננתם קצת בארונות אמבטיה מעוצבים בקטלוגים או באינטרנט? קיבלתם השראה? אתם יודעים איך תרצו שארונות האמבטיה שלכם יראו? מה מדוייק לכם? אנחנו נגשים את הפנטזיה.

 כיצד יוצרים ארונות אמבטיה מעוצבים

התהליך המשותף מתחיל בפגישה. אבל הכי נכון להגיע אלינו כשאתם כבר קצת מבושלים. כלומר לאחר שהצצתם במגזיני עיצוב וחיפשתם תמונות של ארונות אמבטיה מעוצבים או לאחר שגלשתם באינטרנט, ראיתם תמונות ועיצובים ואתם כבר יודעים לפחות מה אתם אוהבים.
אלינו מומלץ להגיע קצת מבושלים, כמו שאמרנו ובנוסף עם תוכנית של חדר האמבטיה. אם אין לכם תוכנית אדריכלית, נסתפק בשלב הזה במידות ואילוצי החדר.
חדרי אמבטיה בדרך כלל מאתגרים בשל גודלם ובשל כל מיני אילוצים. לכן, אנחנו בונים יחד איתכם ארונות אמבטיה מעוצבים באופן פרטני בהתאם למה שמתאים לצרכים שלכם.
אצלנו בתצוגה נקשיב לטעם ולצורך שלכם ונראה לכם עבודות דומות שכבר עשינו. אחרי שנבין יחד את הסגנון העיצובי שאהבתם, נתחיל לתכנן ארון אמבטיה מעוצב בדיוק בשבילכם.
אבל כאן לא נגמר התהליך. אתם תצטרכו לבחור כיור ולפי הבחירה שלכם, יקבע עומק הרהיט. במידת הצורך נגיע אליכם הביתה כדי לקחת את המידות האמיתיות בשטח.

עיצוב ארונות אמבטיה  – כמה מילים על סגנונות העיצוב השונים

סגנונות העיצוב הבולטים הם הכפרי החמים, המסוגנן, מעוטר או היוקרתי, המודרני, הנקי. ובנוסף יש סגנונות נוספים כמו עתיק, רטרו, יפני, אקלקטי ועוד.
עיצוב ארונות אמבטיה בו מאד מקובל לצבוע בכל מיני גוונים כמו גווני הכחול והתכלת, ירקרקים, גוונים חמים כמו אוקר את פיץ' וכמובן גם גווני השמנת המסורתית.

 משטח עליון

ההמלצה שלנו: עיצוב ארונות אמבטיה המיועדים לילדים – שיש על גווניו וסוגיו. זה פרקטי וגם בהחלט יפה. ארונות אמבטיה מעוצבים לחדר הורים – כאן יש מקום לשקול גם משטח עץ מלא. אנחנו מעדיפים לא בוצ'ר שהופך להיות רגיש עם הזמן ועלולים להיווצר סדקים בין החריצים, אלא עץ אלון גושני.
מעוניינים לקבל מידע על : חדרי שינה לצעירים וחדרי ילדים ? כנסו.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

 

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית