חדרי ילדים, 14.01.2015

מיטות מעוצבות

מיטות מעוצבות מבית דני הנקר

בעולם העיצוב אנחנו פוגשים כמה וכמה סגנונות עיצוב. קווים קלאסיים, כפריים, מסוגננים,  קווים מודרניים, נקיים וקווים אקלקטיים המשלבים כמה סגנונות או צבעים כשהחיבור בניהם הרמוני ולא זר.

שפה עיצובית זו באה לידי ביטוי גם כשאנחנו מדברים על מיטות מעוצבות בכלל ועל מיטות זוגיות מעוצבות בפרט.

הנה כמה מילים על כל סגנון עיצובי, ככה שיקל עליכם להבחין מה הסגנון האהוב עליכם.

מיטות מעוצבות בקו כפרי, אירופאי, קלאסי

מקור הסגנון הכפרי הוא אירופה של פעם. הכוונה למיטות מעוצבות המבוססות על עץ. בדרך כלל יותר כבד, עיבודים ופתוחים ידניים ושמוש בחומרים מן הטבע. בעיקר עץ. הקו הוא חם ומזמין. מיטות מעוצבות בסגנון כפרי יצבעו בצבעים מעושנים ובגוונים כמו-  ירוקים, אפורים, שמנת ועוד או בגוון הטבעי של העץ. העיצוב הכפרי מתאים לחללים גדולים אחרת הרהוט יהיה מאד כבד ואנחנו ממליצים גם על חלל מואר שמאד מחמיא לסגנון הכפרי. אם יש אילוץ של חלל קטן יחסית, נמליץ על גוונים בהירים למיטה.

אנחנו מעטרים את מרגלת ומראשת המיטה במסגרות לייסטים ומוסיפים כותרות דקורטיביים. הצביעה תהיה פחות אטומה ולעיתים גם הקנטים והמסגרות יהיו משוייפים ויחשפו את העץ. מיטות זוגיות מעוצבות בקו הכפרי, כאמור, חמות, מסוגננות, מרשימות ומאד מזמינות.

מיטות זוגיות מעוצבות בקו מודרני נקי

מיטות זוגיות מעוצבות בקו המודרני יהיו העלות קו נקי, רגוע ובדרך כלל צבועות בדוונים בהירים ובעיקר בלבן שלג או לבן שבור. לעיתים תהיה המיטה בעלת ראש גם הוא צבוע בצבע המיטה או ראש מרופד. ויתכן גם מיטות במה שאין להן ראש כלל ובמקרה כזה, יונחו בראש המיטה כריות גדולות ומפנקות וגם קצת יחממו את מראה החדר. הכריות בראש המיטה או הריפוד יקנו לחדר בעל הצבעים הנאטרליים, נגיעות של צבע ויצרו עניין ועומק.

מבנה מיטות זוגיות מעוצבות בקו מודרני נקי בדני הנקר מאופיינות בקווים פשוטים, נקיים, מיטות צפות שמוסיפות למראה הנקי ויהיו ללא עיטורים או "קישוטים".

התבוננות בחדרי שינה שעיצבנו בקו מודרני, ילמד אתכם שאנחנו מאד אוהבים לתת נוכחות לקיר המרכזי בחדר, הקיר עליו מונח ראש המיטה. קיר זה יקושט בטפט תואם יצבע בצבע עם נוכחות ויקנה לחדר השינה נועזות, שובבות ומראה צעיר.

סגנון העיצוב האקלקטי

חדרי שינה בכלל ומיטות זוגיות בפרט המעוצבות בקו האקלקטי למעשה משלבים כמה סגנונות עיצוביים יחד. כך תוכלו לבחור קו נקי אך חם. או קו כפרי אך פשוט ונקי.

בדני הנקר נקפיד ליצר מיטות מעוצבות אקלקטיות אך בעלות איזון והרמוניה. אולי אפשר לסכם ולומר שמיטות זוגיות מעוצבות אצלנו בקו האקלקטי, הצעיר, הפתוח, הנועז.. כזה, שפחות נצמד לסגנון שבלוני עם כותרת ומסגרת ברורה וחד משמעית.

מעוניינים לקבל מידע על רהיטים לבית ? בקרו.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית