חדרי ילדים, 05.09.2014

מיטות ילדים מעוצבות

כל מה שרציתם לדעת על מיטות ילדים מעוצבות

 

מיטות ילדים מעוצבות מקבלות בתקופתנו יחס מועדף. בעבר הלא רחוק הילדים קיבלו את המיטה מהאח הגדול במקרה הטוב ובדרך כלל את המיטה של הדודה, השכנה או מיטה ישנה שנמצאת בבית וכבר שכחנו איך הגיעה. כיום עיצוב זו לא מיטה גסה. הורים מבינים שיש גם יש מקום למיטות ילדים מעוצבות בטוב טעם.

אז הנה לכם כמה טיפים ועצות שיעזרו לכם לעצב את המיטה שלכם!

 

* ההמלצה הראשונה שלנו – תנו דרור לדמיון. עיינו בקטלוגים, מגזינים, באינטרנט, חפשו תמונות של מיטות ילדים מעוצבות לפי הטעם שלכם – קבלו השראה. תרשו לעצמכם אפילו לרשום ולשרטט את הפנטזיה שלכם. בדקו עם עצמכם מה חשוב לכם מבחינה פונקציונלית. האם 2 מגרות או ארגז אחסון, האם מיטת אורח, האם מיטת יחיד או מיטה וחצי? אנחנו מציעים לכם בשלב הזה לא להתעסק עם אי אפשר, אין מקום וכל מיני משפטים שיעקבו אתכם מלתת דרור לדמיון.

* תכננו איפה למקם את המיטה בחדר. מיטות ילדים מעוצבות בשונה ממיטות אחרות, תרצו שיהיה להן נוכחות בחדרי ילדים. שהן תקבלנה את הכבוד המתאים להן. הכינו דף משובץ עם שרטוט החדר. רשמו את מידות רוחב ואורך החדר, את מיקום ומידות החלונות ואת גובה החדר בכלל. זה יעזור גם לנו להראות לכם אופציות לתכנון החדר כולו שאולי לא לשבתם עליהם.

* זיכרו שמיטות ילדים מעוצבות משמשות להרבה שנים. לכן חשבו לפחות 5 שנים קדימה. אם לדוגמא הבת שלכם בת 7, בהסתכלות קדימה סביר שעוד מעט היא כבר תרצה מיטה וחצי. אולי שווה לתכנן כבר מעכשיו מיטה גדולה יותר שתשרת אותה גם כשתהיה נערה.

* חשבו אילו חומרים תרצו שהמיטה תהיה עשויה. ישנם חומרים קצרי טווח ופחות איכותיים כמו סיבית או MDF, חומרים שלא מתאימים למעברי דירות ולמיטות שתרצו לאורך זמן. מיטות ילדים מעוצבות, אנחנו ממליצים לבדוק שהן עשויות מליבנה – סנדוויץ' מאד חזק ויציב לאורך זמן. הליבנה נצבע יפה ואין לו עיניים. היזהרו ממשפטים כמו – המיטה עשויה עץ מלא כשמתכוונים לאורן. האורן הוא עץ רך, מאד זול, מוציא עיניים וצבע המיטה ישנה ויצהיב עם הזמן.

כשתגיעו לדני הנקר, ניקח אתכם אל אלבום התמונות הדיגיטלי שלנו. נראה לכם המון מיטות ילדים מעוצבות, נקשיב לצורך שלכם, לפנטזיות, נציץ במידות החדר ויחד נעצב את המיטה שלכם ורק שלכם.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

 

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית