חדרי ילדים, 19.01.2015

מיטות זוגיות מעץ

מיטה זוגית מעץ השמש העולה

מיטות זוגיות מעץ מבית דני הנקר

דמיינו לעצמכם חדר שינה זוגי כמו שרואים רק בז'ורנלים. מיטה מעוצבת up-today, שידות לילה תואמות, וילון שמרכך את האווירה, טפט שנותן את השיק לחדר… מצליחים? אז שתדעו שאנחנו כאן בדני הנקר נשמח לעצב יחד איתכם את חדר החלומות שלכם. אנחנו מייצרים מיטות זוגיות מעוצבות בכל מיני סגנונות ועיצובים הן לחדרי השינה של ההורים והן לחדרי ילדים.

 מיטות זוגיות מעוצבות up today

אם לחלק את הסגנון העיצובי המקובל כיום לקטגוריות מובילות, אפשר להצטמצם לשתי קבוצות מובילות. הקו הראשון הוא הקו הקלאסי – כפרי, רטרו, אירופאי או כל מיני שמות נוספים. המראה השני הוא המודרני, הנקי, המינימליסטי.
ישנו גם קו עיצובי שלמעשה מחבר בין השניים – עיצוב אקלקטי. שזהו למעשה, עיצוב שמחבר שני סגנונות, תוך מתן כבוד לרהיט, לעיצובו ולחיבור בין הסגנונות. מחשבה נכונה על פרופורציות ומינונים תוליד תוצאה מאד נעימה, למרות שמדובר לעיתים בסגנונות מאד שונים.

האמת, שאנחנו בדני הנקר, לא אוהבים להיצמד לכותרת ששמה את העיצוב שלנו תחת כללים והגדרות ברורים.
אנחנו אוהבים ליצר מיטות זוגיות מעץ מעוצבות בכל מיני סגנונות וחיבורים ובתנאי שהתוצאה תראה הרמונית, נעימה לעין ו"יושבת טוב".

תוכלו למצוא בבית היוצר שלנו מגוון רחב של מיטות זוגיות מעץ מעוצבות הן לחדרי השינה של ההורים והן לחדרי שינה לצעירים. אנחנו מעצבים את המיטות שלנו אחד אחד ולפי דרישת הלקוח, מבנה החדר והחלל ואופי האנשים שהולכים לישון בחדר הזה. חלקן קלאסיות, חלקן כפריות, פרובנס, מיטה זוגית צפה או בקו נקי מודרני. אבל אל תטעו. גם מיטות זוגיות מעוצבות  בקו נקי מודרני,  יראו חמות ומזמינות.

 אבל זה לא הכל!

אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו, טיפול במראה החדר כולו. חדרי שינה מאובזרים מא' ועד ת'. כולל מיטות זוגיות מעוצבות, טפטים תואמים, וילונות קסומים, תמונה, וכל מה שחדר השינה שלכם יצטרך.

התהליך מתבצע באופן מאד פשוט. מגיעים אלינו, מציצים בתמונות, מתרשמים, בוחרים ומגיעים לקו עיצובי שאוהבים. וכאן אנחנו מתפצלים. דני מתחיל לעבוד על הצד הניגורי ומירב נפגשת איתכם ויחד בוחרים טפטים ובדים ואת כחל האיבזורים. לבחירתכם, נגיע אליכם הביתה או ניפגש בתצוגות הספקים.
כעבור חודש וחצי עד חודשיים יהיה לכם חדר שינה מהז'ורנלים. מתאים?

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית