מטבחים, 05.09.2014

מטבחים יוקרתיים

מטבח מנגר

חלום של מטבחים יוקרתיים

הקסם של מטבחים יוקרתיים הוא ביכולת שלהם לתת לבית כולו מראה יוקרתי, לשדרג את הבית כולו ולהוות עוגן קסום בלב הבית. המטבח מהווה את מרכז הבית. מקום בו נפגשת המשפחה כולה לארוחת בוקר או ערב, לשיחה משפחתית, כמובן לבישול ואף מרחב בו הילדים מאד אוהבים להכין את שיעורי הבית. כל הרבה פונקציות יש למטבח, אז למה לא ללכת על מטבחים יוקרתיים? כאלה שיעשו לכם חשק לשהות בהם עוד ועוד.

מטבחים יוקרתיים ומעוצבים משפיעים על עיצוב הבית כולו. בהרבה מאד בתים בארץ, ישנו רצף בין הסלון, פינת האוכל והמטבח ולכן למראה המטבח יש השפעה על עיצוב הבית כולו.

כשאנחנו מדברים על מטבחים יוקרתיים הכוונה למטבחים המעוצבים טיפ טופ, עם הפרזולים והשכלולים הכי הכי ועם מראה חיצוני מקסים וכמובן על פונקציונליות יתרה. מטבח שהוא גם מפנק וגם פרקטי מאד! בעצם למה לא? לא מגיע לכם את הטוב ביותר?

מה הופך מטבחים למטבחים יוקרתיים באמת?

ישנם כמה פרמטרים שהופכים מטבח למטבח יוקרתי. ראשית, החומרים מהם עשוי המטבח. מטבחים יוקרתיים יהיו עשויים מחומרים מעולים. העצים יהיו מלאים או מסנדוויץ' איכותי. הצביעה תהיה משובחת – בהתזה. (צביעה בתנור בפי העם) בין אם זה צבע אקרילי או צבע אפוקסי. הפרזולים יהיו מחברות מובילות בעולם כמו "בלום" או "גראס", חברות שנותנות אחריות לכל החיים. כך גם השיש, הברזים, הכיור וכל המוצרים הנלווים. בדקו כמה זמן נותן לכם היצרן אחריות. מטבחים יוקרתיים יקבלו לפחות עשר שנים אחריות.

שימוש בחומרים איכותיים ובגימור מעולה, יקנו למטבחים את המראה שיצדיק את השם מטבחים יוקרתיים.

בנוסף, בד"כ יצרן שעוסק במטבחים יוקרתיים, יאפשר שינויים ומידות מיוחדות ולא ייצמד לסטנדרט קבוע מראש. כלומר, ביוד שמטבחים רגילים, בנויים מיחידות במידות סטנדרטיות ולמעשה אתם צריכים להתאים את עצמכם למידות, יצרן מטבחים יוקרתיים, מתאים את העיצוב ואת המידות אליכם. הוא יוכל לייצר עבור המטבח שלכם ארונות בגדלים שונים ומותאמים לחלל בשטח ולא ייצמד למידות הסטנדרטיות.

כמה נקודות שמשדרגות מטבח והופכות אותו למטבח יוקרתי:

* אי מאד משדרג ומוסיף למראה היוקרתי.

*מטבחים יוקרתיים , בדרך כלל , לא יהיו בהם ארונות עליונים מקצה לקצה, כמו במטבחים רגילים. כן יכול להיות ארון עליון מעוצב שימלא רק חלק מהחלל.

*מדף עליון בהחלט יכול לשדרג מטבחים יוקרתיים

*היום מאד מקובל ללכת על ידיות אינטגראליות או ידיות מתכת ארוכות.

לסיכום – אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. שימו לב לגימור, לאיכות, לכל הפרטים הקטנים. הם אלה שיעשו לכם את המטבח.

ראה גם : מטבחים מעוצבים

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית