חדרי ילדים, 14.01.2015

ייצור מטבחים

הצצה ל"מאחורי הקלעים" של המטבח או ייצור מטבחים – איך, כמה ולמה ?

אתם נכנסים למטבח שאתם מאד אוהבים. רואים את הפינלה, את התוצר המוגמר. נראה פשוט הא? אז זהו שלא. ייצור מטבחים זו עבודה למקצוענים, מלאכת מחשבת של ממש שדורשת תכנון מוקפד, מחשבה על החומרים הנכונים, הבנה בעיצוב, התייחסות לפרקטיקה, המון מדידות בשטח… ואם עושים את כל אלה גם באהבה ובשמחה – ייצור מטבחים הופך להיות כיף והתוצאה נראית לעין!

ייצור מטבחים – מה האפשרויות שעומדות לפנינו?

יש לכם כמה אפשרויות. לקנות מטבח סטנדרטי לפי מידות קיימות או לקנות מטבח מעוצב אצל נגר פרטי. ההבדל המהותי בין שני הקונספטים הוא בגישה. ייצור מטבחים סטנדרטיים אומר שאתם מתאימים את עצמכם ליצרן. ייצור מטבחים אחד אחד אצל נגר פרטי, אומר שהנגר מתאים עצמו אליכם.

אז מתי ללכת על ייצור מטבחים סטנדרטי ומתי על פרטני? ההמלצה שלנו – במקרה של דירה או בית לצורך השקעה, לכו על ייצור מטבחים סטנדרטיים. משהו שיפה מספיק ועונה על הצורך.

יש בגדול שני מצבים בהם מומלץ ללכת על ייצור מטבחים פרטני. האחד, בניתם בית או דירה משלכם. חשוב לכם שהמטבח יתאים בדיוק לצורך שלכם והנגר יקשיב לצורך הזה, יבין את הפנטזיות, את הרצונות, את סדר העדיפויות, ילך לפי הטעם העיצובי שלכם ויבנה לכם את המטבח שלכם. המצב השני, בו תלכו על ייצור מטבחים פרטני הוא בגלל אילוץ בשטח. ישנם מטבחים עם כל מיני אילוצים שנובעים מנתוני השטח ויתכן ומטבח סטנדרטי פשוט לא יתאים.
אצל דני הנקר תוכלו ליהנות מייצור ועיצוב מטבחים הן של מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים, והן של מטבח קלאסי.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, לבדוק ולשאול

1. בידקו מאיזה חומרים המטבח עשוי. מה יש מתחת לפורמייקה! האפשרויות – ייצור מטבחים מסיבית (האופציה הנחותה ביותר!), ייצור מטבחים מ MDF, ייצור מטבחים מסנדוויץ (אדום, ליבנה – בירץ') או מעץ מלא. ההמלצה שלנו – ליבנה. אם יש אילוץ כספי אפשר MDF אבל לבקש את הירוק!

2. פירזולים במטבח – צירים, מסילות, שכלולים ופטנטים פנימיים – שאלו כמה זמן אחריות אתם מקבלים. דעו לכם שהחברות הרציניות כמו בלום וגראס נותנות אחריות לכל החיים!

3. זכרו שצו האופנה זה יופי. זה חדשני. זה עכשווי… אבל בשנה הבאה יגיע צו חדש. לכו על מטבח שעונה לטעם שלכם ויתאים לכם לאורך זמן.

4. וזה יהיה גם המשפט המסכם למאמר זה – ייצור מטבחים זה עיניין למקצוענים. בחרו באיש מקצוע שאתם סומכים עליו ויודעים מניסיון אישי או מהמלצה מקרוב לכם, או מתחושת הבטן שלכם – שעליו אפשר לסמוך, שמילה זו מילה ושהוא עובד באופן איכותי ואיכפתי!!!!

כמונו למשל? 🙂

כל הפרטים על רהיטים לבית כאן ועכשיו !!!

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית