מטבחים, 17.10.2017

ייצור ועיצוב מטבחים מעוצבים מבית דני הנקר

בוודאי יצא לכם לראות מטבחים רבים. בסגנונות שונים, בטכניקות ייצור שונות, מטבח כפרי, מטבח קלאסי, מטבחים מודרניים, אולי אקלקטיים וכו'.
הייחוד שלנו – אנחנו עוסקים בייצור מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית. אחד אחד. כל משפחה והמטבח המתאים לה. אין לנו קו עיצובי אחיד.

רק מטבח כפרי, רק מטבח קלאסי וכו'..
המטבח שלכם יהיה מובנה ומותאם בדיוק לצרכים שלכם. תהיה בו הנדסת אנוש גלובלית ומותאמת.

איך נתכנן מטבח נכון?

לפני שניגשים לייצור מטבחים, חשובה מאד מאד עבודת ההכנה והתכנון.

בשלב זה נבדוק מה יש לכם במטבח. כמה כוסות, צלחות, סירים, תבניות, כלים ונתכנן איזה שטח נוח ומתאים והאם נכון לכם מגרה או ארון… שלב זה הוא שלב מעולה לעשות סדר ולהעביר הלאה כלים מיותרים ומרובים מידי.

יחד נחבר בין נתוני השטח – גודל המטבח, אופן ההעמדה שלו לבין הצרכים שלכם. נאיר את תשומת ליבכם להנדסת האנוש – מה הגבהים הנכונים, מה המרחקים וכיצד להפוך את המטבח לנגיש, פרקטי וכמובן יפה.

ניתן את הדעת לאיזה עיצוב תעדיפו – מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית, זו בדיוק נקודת החוזקה שלהם – אפשר לבחור בדיוק מה שאוהבים – מטבח כפרי, מטבח מודרני, מטבח קלאסי או חיבור בין כמה סגנונות.

מטבח לבן

מטבח לבן

ומה לגבי הצבעים?

אם תחליטו על ייצור מטבחים בקו מסויים, יתכן והצבע יהיה נגזרת. לדוגמא – מטבחים מודרניים כניראה שיהיו בגוון בהיר. אבל!!! וזה אבל גדול. זה לא חייב להיות ככה. אפשר בהחלט לתכנו מטבח בקו נקי ומודרני ובצבע סגול, צהוב, שחור וכל צבע אחר. למה לא?

תקשיבו לבטן שלכם. אם אתם באופייכם אוהבים צבע, נועזים ופתוחים – העיזו גם בצבע המטבח. אם אתם יותר סולידיים, שמרניים – לכם נבחר לבן או גוון של לבן.

אם תחליטו על ייצור מטבח כפרי או מטבח קלאסי – כאן בהחלט מקובל לשלב צבעים וחומרים. אלון עם תכלכלים, צבעים משוייפים שחושפים את העץ מתחת, אזורים פתוחים עם אזורים סגורים, שילוב סלסלות קש ועוד חיבורים וחומרים מעניינים.

סגירות, קרניזים, ידיות, תאורה ו"קישוטים"

גם כאן – מטבח בקו נקי ומודרני יקבל סגירות ישרות, הנמכות גבס, תאורה ישירה ונקיה. בדרך כלל פסי תאורה ארוכים ונקיים. כניראה שלא יהיו ידיות חיצוניות, אלא ידיות אינטגרליות או ידיות רוכבות – ידיות ארוכות ומולבשות. המטבח יהיה נקי מקישוטים.

מטבח כפרי יקבל מסגרות, קרניזים, סרגלי קישוט, ישולבו בו גופי תאורה מעוטרים, שירדו מהתקרה ותהיה להם נוכחות. יהיו ידיות חיצוניות, אולי שילוב של מספר ידיות חלקן כפתורים, חלקן מאורכות ממתכת, מעץ או מחומרים מענינים אחרים. מטבח קלאסי או כפרי מאופיין ביותר קישוטים, שילובי חומרים, שילובי צבעים ועיניין לעומת המטבח המודרני.

מוזמנים להגיע אלינו לפגישה בנושא עיצוב מטבחים שבה תראו עבודות שעשינו ,שיעזרו לכם להתמקד בבחירה שנכונה לכם.

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית