חדרי ילדים, 05.09.2014

חדר שינה מודרני

חדר שינה מודרני, אלגנטי ויוקרתי בשיא הסטייל

מה זה אומר לישון בחדר שינה מודרני? מה מבדיל חדר שינה מודרני מחדר שינה כפרי או קלאסי? פשוט מאד! כן, זו התשובה – הפשטות. הניקיון. המינימליזם.

חדר שינה מודרני מעוצב בקווים מאד נקיים, סימטריים, ישרים, הוא יהיה נקי מאבזור יתר, מוקפד וצבוע בדרך כלל בגוונים ניטראליים כמו בלבן שלג, אפרפר או בז' אפרפר. אבל לפני הכול הוא יהיה הרמוני. לכן, כשתכנסו לחדר שינה מודרני תוכלו לחוש את האנרגיה, את השקט, את השלווה. סביר להניח שגרים בחדר הזה אנשים שאוהבים סדר וניקיון ויקפידו לשמור עליו ככזה.

המיטה והשידות בחדר שינה מודרני

המיטה האהובה עלינו במיוחד לחדר המודרני, היא מיטה צפה. מיטה נקייה, סופר אסתטית, קווים ישרים, ראש מיטה מינימליסטי ועדיף בצבע לבן שלג – בדיוק לפי הכללים !! המיטה מהווה את מרכז החדר ומשני צדדיה מונחות שידות לילה. בדרך כלל אנחנו מעדיפים שידות לילה שאינן זהות, אבל אנחנו מדברים על חדר שינה מודרני ולכן כאן אנחנו ממליצים על שתי שידות זהות ושוב – נקיות ובעלות קווים נקיים.

הקיר עליו נמצא ראש המיטה יהיה שונה משאר הקירות. כאן יבוא לידי ביטוי הטוויסט הקטן, הקריצה, המשהו האחר שרק מדגיש את כל השאר. זה יכול להיות טפט עדין או צבעוני, זה יכול להיות צבע קיר שונה כמו אפרפר, בז'-אפרפר ולנועזים שבניכם, שחור או בורדו.

חדר שינה מודרני ומואר

חדר שינה מודרני הוא חדר מואר. גם תאורה פנימית ובמידת האפשר תאורה חיצונית. תאורת הקריאה לצד המיטה תהיה ממנורות הלילה, אך מומלץ כדי לשמור על הניקיון, להציב דווקא תאורה עליונה על ידי ספוטים קטנים או לדים ארוכים. התאורה מאד מוסיפה לאווירה האלגנטית והיוקרתית בחדר.

האביזרים מסביב

הוילונות, המצעים, הכריות וכל האיבזורים חשוב שישמרו על הקו הנקי והיוקרתי בחדר. זה אומר שימוש בבדים רכים רצוי בצבע אחד ולא בכמה צבעים וטקסטורות. גווני הלבן / אופ-וויט, יהיו מאד נכונים בחדר שינה מודרני.

ולסיכום – אם תשמרו על המינונים הנכונים, על הפרופורציות הנכונות, משחקי הצבעים וגדלים מותאמים לחלל, תקבלו חדר שינה מודרני, מזמין, כזה שכל כך כל כך נעים להיות בו!

 ראה גם: מטבחים מודרניים

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית