מיטות זוגיות חדרי שינה מעוצבים לצעירים, 13.03.2014

חדר שינה לצעירים – מגש-נע

רעיון חדש מבית דני הנקר ריהוט לבית. המגש – נע. מגש על גלגלים שנע לכל אורך המיטה. מתאים כתחליף לשולחן כתיבה בחדר שינה לצעירים ולצעירים ברוחם.  מאד מתאים כבסיס ללפ-טופ ולפינוק של הקפה בשבת בבוקר או כמובן באמצע השבוע. אז באיזה צבע אתם בוחרים את המגש נע שלכם?

מה עומד מאחורי הרעיון

כמו תמיד, כל החידושים והרעיונות, מגיעים מכם לקוחותינו היקרים.

הכל התחיל בכך שהגיע לקוחה וציינה שאין לה מקום בחדרי ילדים לשולחן כתיבה. היא חייבת מידי פעם לכתוב כמה דברים, להניח חפצים פה ושם…  להניח ספר…

ישבנו יחד וניסינו לשבור את הראש, איך אפשר להכניס שולחן עבודה  ואפילו קטן לחדר. לא עלה רעיון. הלקוחה התעקשה שזה חשוב לה וחסר לה וקבענו פגישה נוספת לשבוע הבא. כל אחד מהצדדים התחייב לחשוב עוד קצת.. לחפש רעיון יצירתי.  בפגישה החדשה חשבנו לוותר על שידת טואלט שעיצבנו לפני כשנתיים ולתכנן מן רהיט חדש שייתן  פתרון גם למה שמכילה השידה (תכשיטים, איפור וצעיפים..) וגם יהיה לו משטח שישמש מעין שולחן כתיבה. רגע לפני יציאה לביצוע, דני חש כאב חד בבטנו. אמתי 🙂 מה, לקחת רהיט כל יפה ולוותר עליו? וגם הפתרון שיצא לא היה מושלם, כי הכיל הרבה פחות .. בקיצור, דני לא היה שלם עם עצמו.

במקביל, אני ביקרתי את הבת שלנו – דנה במילאנו, שם היא לומדת בימים אלה עיצוב. נכנסתי לחדר שלה ומולי ניצב לו הפתרון שחיפשנו. לא במידות האלה. לא בפרופורציות האלה. לא בצבע הנכון. לא בגובה הנכון.. אבל יופי של מקור השראה.

הטלפון נשלף, היד לחצה והופ – תמונה בדרך לדני.. נו? מה אתה אומר? יש פתרון?

המגש-נע: עוד פתרונות בחדר השינה

בשלב הראשון נתן, המגש נע פתרון ל – אין מקום לשולחן כתיבה.. אבל למעשה הרעיון הוא גאוני כי, יותר ויותר אנשים במקום להחזיק בחדר השינה טלוויזיה, מעדיפים לפטופ ורואים דרכו סדרות או סרטים שהם בוחרים. אז הופ – נולד פתרון לאיפה שמים את הלפטופ..

קפה למיטה הזוגית

אני אישית, לא אוהבת לאכול בחדר השינה. אבל שמעתי מלקוחות שזה פינוק אמתי. בעיקר בשבת בבוקר – קפה למיטה ישר על המגש-נע 🙂

אז עכשיו נותר רק לדון מי מתפנק לו במיטה ומי מגיש את הקפה…  מממ… הוא? טוב, פעם ופעם.. הולך?

אז מה היה לנו? מגש נע – זז לו לאורך כל המיטה. מתאים לכתיבה בישיבה  על המיטה או מחוצה לה עם ההדום..  מתאים ללפטופ, קפה של בוקר… ואם עוד שימושים – תעדכנו אותנו 🙂

מבצע בדני הנקר לחודש מרץ – אפריל

אז אם בא לכם לשדרג את חדר השינה שלכם או את המיטה הזוגית ספציפית, הנה הזדמנות.

לרוכשים מיטה זוגית בדני הנקר עם מזרן ומגש-נע מקבלים הדום או שתי כריות צבעוניות במתנה!

דני הנקר – ריהוט לבית מנסים להפתיע ולחדש.

אז עכשיו נשאר רק לבחור את הצבע. יאללה, תעזו.

להתראות!

 

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

 

 

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית