חדרי ילדים, 14.01.2015

חדרי שינה מיוחדים

מיטת קומותיים יצירתית לחדר ילדים

חדרי שינה מיוחדים, כאלה שלא תרצו לצאת מהם

הרגע הזה שאנחנו מגיעים הביתה אחרי יום עבודה, הרגע הזה שאנחנו מתים להיכנס לחדר השינה שלנו.. מכירים? בטח. אז אנחנו כאן כדי לגרום לכם לחלום ולהגשים. אנחנו כאן כדי שתחלמו על חדר השינה שלכם, תראו בחלומכם חדרי שינה מיוחדים באמת.

עיצוב חדרי שינה מיוחדים הן להורים והן לחדרי ילדים זה אומר יופי ואסתטיקה, זה אומר איכות וזה אומר נוחות.

חדרי שינה לצעירים לא משמשים למעשה רק לשינה. אנחנו מבלים שעות רבות בחדר השינה תוך צפייה בטלביזיה, קריאת ספר טוב ושיחה טובה עם בן הזוג.. וכמובן בל נשכח את הרגעים האינטימיים. אז כמובן שאם כבר אז חדרי שינה מיוחדים באמת.

מה הופך חדרי שינה מיוחדים ומעוצבים – כאלה שאנחנו מתגעגעים לחזור אליהם?

כשחדר שינה מעוצב, הרמוני, בגוונים שמדברים אלינו, שנעימים לנו, תיווצר בו האווירה שאנחנו אוהבים. חדרי שינה מיוחדים בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. האווירה נוצרת הן מהרהיטים עצמם והן ממה שקורה מסביב.

הרהיטים "שעושים" חדרי שינה מיוחדים

 ישנם כמה וכמה סגנונות עיצוב ואני בוחרת לדבר על שלושת סגנונות העיצוב המובילים כיום. הראשון הוא העיצוב הקלאסי, החם, מראה של פעם. יותר מסוגנן. המיטה בחדר כזה תראה קלאסית, בעלת מסגרות ועיטורים. צבעים חמים, שילובי עץ מלא. ככה גם השידה והרהיטים הנלווים נוספים.

הסגנון השני הוא הקו המודרני. בחדר כזה המיטה תהיה בקווים ישרים ונקיים, הצבע השולט יהיה לבן. מראה יוקרתי, נקי.

הסגנון הנוסף הוא הרטרו. קווים מעוגלים, צבעים נועזים כיאה לרטרו.

יהיה הסגנון שאתם אוהבים ובוחרים אשר יהיה, כדי ליצור הרמוניה בחדר בדקו שהרהיטים השונים מדברים באותה שפה. זה יכול להיות אותו סגנון עיצובי בדיוק – מראה הסט, וזה יכול להיות סגנון שונה אבל צבע שיקשר בין הרהיטים השונים או אלמנט עיצובי אחר שמחבר. מה חדרי שינה מיוחדים, הרמוניים ונעימים ידברו באותה שפה עיצובים. לעין יהיה שקט.

האביזרים "שעושים" חדרי שינה מיוחדים

 חדרי שינה לא יהיו ראויים להיקרא חדרי שינה מיוחדים ללא האבזור מסביב. הוילונות, הטפט או הקיר הצבוע, המצעים המיוחדים, אולי כורסא או ספסל אם החלל מאפשר, אהיל או מנורות הלילה….

בחרתם סיגנון עיצובי לרהיטים שלכם, המשיכו באותו הקו גם עם האביזרים מסביב. לקו הכפרי חברו עץ, כותנה, חומרים טבעיים. לקו המודרני, אל תרבו באבזור יתר, שימרו על הקו הנקי. אם הלכתם על רהיטים בסגנון הרטרו – חשוב שגם התמונה, הוילון והטפט יהיו רטרו.

אם תשמרו על שפה אחידה, דיאלוג בין הרהיטים עצמם ובין הרהיטים לאביזרים, יהיה לכם חדר שינה הרמוני, נעים, שקט. חדר שתרצו לחזור אליו. חדר שראוי להיכנס לקטגוריית – חדרי שינה מיוחדים בהחלט!!!

למידע נרחב על רהיטים לבית וחדרי שינה מיוחדים, צלצלו עוד היום לדני הנקר ואתם בדרך לריהוט מושלם ואיכותי לביתכם

בהצלחה.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית