חדרי ילדים, 05.09.2014

חדרי שינה לנערות

מפגש בין פרובנס, פרינס ופרינססה… בחדרי שינה לנערות

הפרינססה שלכם לוחצת ומבקשת מאד, מאד חדר חדש, כזה היאה לפרינססות? זה הזמן להגיע אלינו ולראות חדרי שינה לנערות! הנערות אוהבות היום את הקו המעוגל, האירופאי, המעוצב למשעי. זה הנקרא – פרובנס.

חדרי שינה לנערות בסגנון פרובנס

חדרי נוער לבנות כוללים מיטה, שולחן כתיבה, כוורת וארון. חדרי נוער לבנות או חדר שינה לנערות בסגנון פרובנס, יכלול את אותם הפריטים כשהם מעוצבים, מסוגננים ומעוצבים בקו הפרובנסי. כלומר, קווים מעוגלים, מעוטרים ממש כמו באירופה. דמיינו לעצמכם עיירה צרפתית קסומה עם סמטאות קטנות וציוריות… ועכשיו דמיינו לעצמכם איך נראים חדרי נוער לבנות שם. הרהיטים עשויים עץ. עץ מלא או סנדוויץ', וכמו קישוטי התחרה, כך מעוצבת גם המיטה בעדינות, ברוך ובטוב טעם. המיטה תהיה רחבה ונוחה ולעיתים מעליה תהיה כילה או מוטות משולבים בבדים קסומים. ראש המיטה יהיה חלק או משולב בד בסגנון הקפיטונז'.

ליד המיטה תעמוד שידת לילה תואמת ויחידת טואלט או קומודה בדיוק כמו שנערות אוהבות. הקומודה היא שידת מגרות לאחסון מטפחות, תכשיטים, איפור ושאר אביזרי בנות ונערות (וגם אמהות) מעל הטואלט או הקומודה – מראה המעוצבת בסגנון דומה. האווירה בחדר היא אווירה רומנטית, קסומה עם ניחוח אירופאי וגעגוע.

הארון בחדר שינה לנערות בסגנון הפרובנסי, יהיה בנוי מדלתות עם מסגרות או חלונות , בהן ישולבו וילונות תחרה, פרחים קטנים או משבצות פיפיטה שרק מוסיפות לחן ולרומנטיקה.

חדרי שינה לנערות בסגנון מודרני

כמובן, שניתן לעצב לנערות גם חדרי שינה בעיצובים נוספים ולא פחות יפים. לדוגמא – חדרי שינה לנערות מודרניים ובקווים ישרים ונקיים. הרהיטים עצמם יהיו דומים ובהתאם לצרכים הספציפיים רק העיצוב יהיה שונה. המיטה האולטימטיבית היא המיטה הצפה. מיטה שמאד מתאימה לחדרים בינוניים וקטנים, כי בשל היותה צפה היא קלילה ויוצרת תחושה של עוד מקום במרחב. הצבע השולט יהיה לבן שלג או גווני האופ-וויט.

לפרינססה מגיע מזרן פרינס

איזה מזרונים מומלצים לחדרי שינה לנערות? האופציה הראשונה הטובה בהחלט היא מזרן לטקס קיד. מזרן המורכב משכבת ספוג כחול ושכבת לטקס ובגובה של 14 ס"מ. יופי של מזרן. אך ללא ספק המזרן המנצח לחדרי נוער לבנות הוא הפרינס 18. מזרון בעובי 18 ס"מ – גבוה במידה הנכונה. גם הוא מורכב מלטקס ומפולימר SK, חבור המבטיח נוחות מירבית.

 אולי יעניין אותך גם :

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית