חדרי ילדים, 05.09.2014

חדרי נוער מעוצבים

אתם רוצים ליצור לילדים שלכם חדרי נוער מעוצבים, כייפים, שמחים ולא יודעים איך? בשביל זה הכנו לכם 4 טיפים מנצחים לארגון חדרי שינה נוער מעוצבים.

1. חשבו קדימה

עצבו את חדר הנוער שלכם במחשבה ובתכנון ארוך טווח. אל תלכו על רהיטים ועל צבעים שעלולים להימאס, לכו על צבעים ועיצובים שיכולים להתאים לפחות לחמש שנים קדימה. חדרי נוער מעוצבים מאופיינים ברהיטים קלאסיים ואת הצבע והעניין ניצור עם האביזרים מסביב. נעיז עם הטפטים, נעיז עם תמונה אופנתית , נעיז עם וילון עכשווי או עם מצעים מדליקים.

2. המיטה האופטימאלית שהופכת חדרים לחדרי נוער מעוצבים

אנחנו מדברים על נוער וצעירים ולכן גודל המיטה חשוב. החברה שלכם לא יסתפקו במיטת נוער ליחיד, לכן לכו על מיטה גדולה. 120 – 140. אם יש בעיה של איחסון בחדר רצוי מיטה עם 2 מגרות. מניסיון שלנו, בנות ישמחו לישון באותה מיטה עם חברה, בנים יעדיפו גם מיטת אורח.

3. שולחן כתיבה בחדרי נוער מעוצבים

בדקו מה חשוב לכם בסביבת העבודה. האם יש מחשב בחדר? האם יש ציוד היקפי למחשב כמו מדפסת או משחק מחשה (נגיד, סוני פליי סטיישן) ואנחנו נכין בשבילכם את השולחן האופטימאלי עבורכם. שולחן כתיבה שיהיה בו מקום מובנה לכל האביזרים שהוא אמור להכיל. ככה השולחן יהיה נקי ומסודר ולא יראה פאזל נוספו לו חלקים עם השנים. אנחנו מחפשים הרמוניה ונקיון וזה מה שהופך למעשה חדרים לחדרי שינה נוער מעוצבים.

4. אלמנט שובב ומדליק

אנחנו מאד ממליצים ליצור בחדר טוויסט. אלמנט שייצור עניין. זה יכול להיות פריט מדליק שקשור לתחביב של הנער או הנערה כמו גלשן שתלוי על הקיר, גיטרה, נעלי בלט או פריט אחר וזה יכול להיות אלמנט כמו פוף, כריות צבעוניות או פריט אחר דומה. כל אלה יוצרים עניין, שמחה וצבע בחדר ומחברים את הנערים  למשהו שהם אוהבים באמת. ככה יהיה להם כיף לשהות בחדר. חדרי ילדים ונוער מעוצבים חשוב שיהיו, כמובן, יפים אך כדי שהנוער ירגיש נח וירצה לשהות בחדר, חשוב שיהיו מחוברים אליהם – אל עולמם הפנימי.

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית