מטבחים, 14.07.2016

האם לרכוש מטבח מנגר או מחברת מטבחים

מטבח מנגר

אתם עומדים לרכוש מטבח חדש ומתלבטים מה נכון לכם – נגריית מטבחים או חברה/רשת מטבחים. קודם כל – מזל טוב! החלטה שהולכת להכניס אתכם לעולם העיצוב – עולם כייפי, יצירתי ומלא תשוקה. חלקכם ירגישו שמחה ולחדוות יצירה וחלקכם יחששו, שלא לומר יפחדו מפני הבאות. אז אחת ממטרות הכתבה היא להסביר לכם את התהליך מתוך מחשבה שכשהדברים ברורים ויודעים לקראת מה הולכים, חלק מהחששות, מתמוססים. המטרה השנייה היא לעזור לכם לקבל החלטה – האם נכון עבורכם נגר מטבחים או חברה מתמחה.

מתי לקחת נגר מטבחים?

אם המטבח שלכם פחות או יותר סטנדרטי, התקציב בינוני – נמוך, חשובה לכם הנגישות הגיאוגרפית  ובאופייכם, אתם מעדיפים מטבח שכבר ראיתם ואהבתם ולא ממש משנה לכם הייחודיות – כניראה שתעדיפו מטבח מוכן, סטנדרטי ומחברה מוכרת.

אבל!

אם אתם מחפשים מטבח ייחודי, יש לכם בקשות לא סטנדרטיות, פנטזיות על מטבח מהמם והז'ורנלים, חשובה לכם הייחודיות ואולי יש לכם כל מיני אילוצים – שווה לכם לבדוק אופציה של לעבוד עם נגריית מטבחים ולהזמין מטבח מנגר שייצר מטבח ייחודי, המותאם בדיוק לצרכים שלכם.

תהליך העבודה עם נגריית מטבחים – טיפים שיהפכו את התהליך לפשוט ונעים

* שוטטו באינטרנט (ובמגזינים) ותקישו מילים כמו – נגר מטבחים, מטבחים מעוצבים. היכנסו לתמונות ולאתרים  ותראו מה קיים בשוק. מה מוצא בעיניכם. איזה סגנונות עיצוב מדברים אליכם.

* הכינו לכם ספריית השראה אליה תצרפו תמונות שאהבתם. אפשר לבחור מטבח שלם שאהבתם או פריט בתוך מטבח.. מלבד תמונות של מטבחים שאהבתם, שימו לב גם לצבעים שמדברים אליכם. תוכלו לשים בספריה זו גם פרטי רהוט אחרים עם צבעים שאתם אוהבים.

* הכינו רשימה של כל האביזרים שהמטבח שלכם אמור לכלול. צלחות, כוסות וסכו"ם, סירים, תבניות, קופסאות… מכשירים חשמליים כולל כל המידות שלהם וכו'. ככל שתשקיעו מחשבה בשלב הזה, תקלו על עצמכם בהמשך.

*טיפ חשוב! מיינו את כל התכולה. בייננו, אנחנו לא צריכים 50 סירים ו700 צלחות… נכון?

* בשלב הזה, פנו למעצב/ת פנים או ישירות לנגר מטבחים.

איך בוחרים נגריית מטבחים?

*רצוי לבחור נגר מטבחים הקרוב גיאוגרפית לביתכם.

* בקשו המלצות מחברים, קבוצות בפייסבוק, מהאינטרנט.

*כנסו לאתר של הנגר. הציצו על העבודות שלו. אני מאמינה, שנגר מטבחים שעובד באיכות גבוהה ושאיכפת לו, ששם לב לפרטים – ככה יראה גם האתר שלו, המהווה מעין תעודת זהות.

* תצמצמו את הנגרים המומלצים ותגיעו לכ- 3 שהכי נראים לכם.

* זה הזמן לקבוע פגישה! לדעתי, בנגריה עצמה. אם יש לנגר תצוגה – הכי טוב לכם כי אז תוכלו להתרשם בעין מהאיכות, מהיד, תוכלו לחוש בעין ובלב איך הנגר עובד.

*בקשו הצעת מחיר.

והמלצה אחרונה – אל תבחרו בהכרח בהצעת המחיר הנמוכה. יש עוד קריטריונים לא פחות חשובים כמו: התרשמות מהאדם עצמו, איכות העבודה, ההמלצות שקיבלתם, הכימיה שנוצרה…

בהצלחה ורק בקשה – לא מטבח לבן עם ידית אינטגרלית, חצי נמוך וחצי גבוהה…. טוב? לא כמו כולם. קצת קצת יצירתיות ומעוף…

 

נכתב על ידי מירב נקר פוגל – מנגריית דני הנקר. מוזמנים להגיב במייל ולהתיעץ – dannyhanakar@gmail.com

אתם עומדים לרכוש מטבח חדש ומתלבטים מה נכון לכם – נגריית מטבחים או חברה/רשת מטבחים. קודם כל – מזל טוב! החלטה שהולכת להכניס אתכם לעולם העיצוב – עולם כייפי, יצירתי ומלא תשוקה. חלקכם ירגישו שמחה ולחדוות יצירה וחלקכם יחששו, שלא לומר יפחדו מפני הבאות. אז אחת ממטרות הכתבה היא להסביר לכם את התהליך מתוך מחשבה שכשהדברים ברורים ויודעים לקראת מה הולכים, חלק מהחששות, מתמוססים. המטרה השנייה היא לעזור לכם לקבל החלטה – האם נכון עבורכם נגר מטבחים או חברה מתמחה.מתי לקחת נגר מטבחים?אם המטבח שלכם פחות או יותר סטנדרטי, התקציב בינוני – נמוך, חשובה לכם הנגישות הגיאוגרפית  ובאופייכם, אתם מעדיפים מטבח שכבר ראיתם ואהבתם ולא ממש משנה לכם הייחודיות – כניראה שתעדיפו מטבח מוכן, סטנדרטי ומחברה מוכרת.אבל!אם אתם מחפשים מטבח ייחודי, יש לכם בקשות לא סטנדרטיות, פנטזיות על מטבח מהמם והז'ורנלים, חשובה לכם הייחודיות ואולי יש לכם כל מיני אילוצים – שווה לכם לבדוק אופציה של לעבוד עם נגריית מטבחים ולהזמין מטבח מנגר שייצר מטבח ייחודי, המותאם בדיוק לצרכים שלכם.תהליך העבודה עם נגריית מטבחים – טיפים שיהפכו את התהליך לפשוט ונעים* שוטטו באינטרנט (ובמגזינים) ותקישו מילים כמו – נגר מטבחים, מטבחים מעוצבים. היכנסו לתמונות ולאתרים  ותראו מה קיים בשוק. מה מוצא בעיניכם. איזה סגנונות עיצוב מדברים אליכם.* הכינו לכם ספריית השראה אליה תצרפו תמונות שאהבתם. אפשר לבחור מטבח שלם שאהבתם או פריט בתוך מטבח.. מלבד תמונות של מטבחים שאהבתם, שימו לב גם לצבעים שמדברים אליכם. תוכלו לשים בספריה זו גם פרטי רהוט אחרים עם צבעים שאתם אוהבים.* הכינו רשימה של כל האביזרים שהמטבח שלכם אמור לכלול. צלחות, כוסות וסכו"ם, סירים, תבניות, קופסאות… מכשירים חשמליים כולל כל המידות שלהם וכו'. ככל שתשקיעו מחשבה בשלב הזה, תקלו על עצמכם בהמשך.*טיפ חשוב! מיינו את כל התכולה. בייננו, אנחנו לא צריכים 50 סירים ו700 צלחות… נכון? * בשלב הזה, פנו למעצב/ת פנים או ישירות לנגר מטבחים. איך בוחרים נגריית מטבחים?*רצוי לבחור נגר מטבחים הקרוב גיאוגרפית לביתכם.* בקשו המלצות מחברים, קבוצות בפייסבוק, מהאינטרנט.*כנסו לאתר של הנגר. הציצו על העבודות שלו. אני מאמינה, שנגר מטבחים שעובד באיכות גבוהה ושאיכפת לו, ששם לב לפרטים – ככה יראה גם האתר שלו, המהווה מעין תעודת זהות.* תצמצמו את הנגרים המומלצים ותגיעו לכ- 3 שהכי נראים לכם.* זה הזמן לקבוע פגישה! לדעתי, בנגריה עצמה. אם יש לנגר תצוגה – הכי טוב לכם כי אז תוכלו להתרשם בעין מהאיכות, מהיד, תוכלו לחוש בעין ובלב איך הנגר עובד.*בקשו הצעת מחיר.והמלצה אחרונה – אל תבחרו בהכרח בהצעת המחיר הנמוכה. יש עוד קריטריונים לא פחות חשובים כמו: התרשמות מהאדם עצמו, איכות העבודה, ההמלצות שקיבלתם, הכימיה שנוצרה…בהצלחה ורק בקשה – לא מטבח לבן עם ידית אינטגרלית, חצי נמוך וחצי גבוהה…. טוב? לא כמו כולם. קצת קצת יצירתיות ומעוף…נכתב על ידי מירב נקר פוגל – מנגריית דני הנקר. מוזמנים להגיב במייל ולהתיעץ – dannyhanakar@gmail.com

 

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית