חדרי ילדים, 01.08.2014

איך להתאים מיטות זוגיות לחדרי שינה?

שנים של מכירת חדרי שינה לכל המשפחה, הביאו אותי לכתוב כתבה זו. אני הולכת לרכז לכם כמה טיפים משמעותיים שהם תולדה של ניסיון מצטבר בעיצוב ריהוט לבית בכלל וחדרי שינה לכל הגילאים בפרט.

גדלים סטנדרטיים למיטות זוגיות

ראשית, אפתח ואעשה לכם סדר עם הגדלים הקיימים בשוק. מיטות זוגיות מתחילות מרוחב של 1.40 עד 1.80. האורך הסטנדרטי הנו 1.90 או 2.00 מ'. במידות אלו יקל עליכם למצוא מצעים תואמים. למעשה כשקונים סט מצעים, הציפיות וציפות זהות בגודל וההבדל הוא בגודל המזרן.

בוודאי נתקלתם במושגים כמו קינג סייז, קווין סייז, נכון? ובכן, 160 – זה הקווין סייז, 180 זה הקינג סייז! חשוב לציין, שאין שום בעיה לייצר במיוחד בשבילכם גם מיטות במידות מיוחדות. גדולות או קטנות מהסטנדרט ואף אין בעיה להזמין מזרן תואם במיוחד עבורכם. אבל!!! חשוב לשקול טוב, איזה גודל של מיטה מתאים לחלל שלכם.

התאימו את גודל המיטה הזוגית  לחלל שעומד לרשותכם.

הכלל הוא פשוט – חלל גדול מאפשר מיטה זוגית גדולה. חלל קטן מאפשר מיטה זוגית קטנה. הרעיון הוא לשמור על פרופורציה בין גודל החדר וגודל הרהיט. מיטה ברוחב 1.40 מ' בחלל שרוחבו  4 מטר, עלולה להראות קטנה מידי. והפוך. מיטה ברוחב 1.80 מ' בחלל שרוחבו  2.5 – 3 מ' תמלא את החלל יותר מידי והמראה עלול להיות "חונק" …

 

דני הנקר : רהיטים לבית | מטבחים מעוצבים | חדרי שינה מעוצבים | ארונות אמבטיה מעוצבים | מיטות זוגיות מעוצבות

בניית אתרים DOTWEB חנות וירטואלית